Курси валют

Відділення тимчасово не працюють

 
 
 

Переваги роботи з нами

Знижки
Знижки

Для постійних клієнтів діють особливі правила обміну та акційні програми

Фіксація курсу
Фіксація курсу

Залиште заявку на сайті і ми зафіксуємо курс і потрібну суму на 1 годину

Безпека обміну
Безпека обміну

Ми гарантуємо безпеку обміну валют. Можливо супровід до машини клієнта

Вигідний курс
Вигідний курс

Найвигідніший і актуальний обмінний курс валют у Маріуполі

Обмін валют Маріуполь

На сьогоднішній день вже нікого не здивувати сотнями обмінних пунктів, які розташовані по всіх регіонах країни. Це не дивно, адже попит породжує пропозицію, тому багато українців потребують обміну іноземних грошей для різних цілей: робота, навчання, хобі, подорожі, бізнес та ін. Крім того, багато людей почали використовувати обмін валют не тільки в особистих цілях, але і як додатковий способу заробітку. У Маріуполі сьогодні функціонують численні фінансові установи, які займаються обміном валют (злоті, євро, фунти, долари), грошовими переказами і не тільки. Так, тут представлені численні філії провідних комерційних банків, діяльність яких підпорядковується Мінфіну. У банках ризик отримати фальшиві гроші мінімальний, вся інформація про клієнтів там зашифрована, однак там діють свої регламенти і правила, які не завжди зручні для клієнтів, тому вони вибирають "золоту середину" між банками і міняйлами - обмінки. Є ще один варіант - чорні ринки. Багатьох людей стомлюють бюрократичні формальності, трата часу на черги, тому вони звертаються до міняйл. У них курс завжди вище ринкового, немає обмеження з розміру суми обміну, відсутні черги, розташовані вони в багатьох точках міста. Але існує серйозний недолік таких угод: вам можуть видати фальшиву купюру або просто обрахувати.

Як виник обмін валют в Маріуполі?

До розпаду СРСР наші співвітчизники не мали ніяких можливостей, щоб розпоряджатися іноземною валютою, адже будь-які грошові операції з чужоземними грошима довгий час були поза законом і тільки в період "Відлиги" людям дозволили виїжджати за кордон, привозити звідти долари і міняти їх на радянські рублі і навпаки . Розвиненої банківської сфери не було, все контролював Сбербанк. Оскільки в епоху дефіциту гроші особливо не було куди витрачати, то люди все відкладали собі на книжки.

Коли в 1991 році Радянський Союз розпався і всі накопичення "згоріли", то люди надовго втратили довіру до банків і почали шукати альтернативу, де можна було вигідно і безпечно купити або продати валюту. Євро тоді ще і в помині не було, фунт неможливо було дістати, а ось американські долари охоче обмінювалися. Для таких цілей люди почали активно користуватися послугами міняйл, діяльність яких була на піку в 90-х роках. Більшість таких міняйл були звичайними шахраями і спекулянтами, які міняли гроші за неправильним курсом, давали людям на руки не всю суму, часто підсовували фальшиві купюри і т.д. Приблизно в той же час в Маріуполі виникли і перші пункти обміну.

Становлення UAH

Як тільки наша країна стала незалежною, то відразу виникло питання про те, щоб створити свою національну валюту. Українська валюта була затверджена в 1996 році, з того часу фінансова ситуація в країні поступово стабілізувалася, люди почали отримувати зарплату не в конвертах, а на банківські карти, з'явилися перші банкомати і термінали, які трохи полегшили життя і бізнесменів, і звичайних працівників. Саме в той період жителі України зрозуміли, що вигідніше, швидше і безпечніше буде поміняти валюту не в банках, а через обмінні пункти. Сьогодні всі українці отримують зарплату в гривні, однак вклади і заощадження воліють робити в рублях, доларах, євро, фунтах, франках або злотих, адже ці інвалюти можна обміняти і витратити в різних країнах, а UAH - тільки в Україні. Сьогодні національна валюта випускається у вигляді монет і купюр різного номіналу. Монети 1, 2, 5 копійок вже недійсні і вийшли з обігу, при цьому ввели в ужиток монети номіналом 1, 2,5 і 10 грн. Що стосується купюр, то вони представлені банкнотами номіналом 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500 і 1000 гривень.

Виникнення і популярність іноземних валют в Україні

Після розвалу СРСР у вільній незалежній Україні з'явилися в продажу не тільки дефіцитні закордонні товари, але і такі недосяжні іноземні гроші. Їх можна було використовувати для заощаджень, ведення бізнесу, подорожей, ведення міжнародних відносин. Перший час обмін валют в Маріуполі був доступний тільки бізнесменам і підприємцям, однак поступово купити заповітні долари, фунти або рублі змогли всі бажаючі. Курс обміну був не завжди вигідним і виправданим, але це мало кого хвилювало, головним було отримання заповітних іноземних банкнот.

Найпопулярнішою валютою для обміну був і залишається USD. Це не дивно, адже він є валютою №1 для ведення бізнесу, торгів, угод, саме він очолює ТОП-список резервних валют світу. Також в Україні активно скуповують російський рубль, адже РФ є не тільки сусідкою, а й важливим торговим і стратегічним партнером нашої країни. У 2000-х в українських обмінниках з'явилися євро і британський фунт стерлінгів, поступово цей список доповнили польський злотий, турецька ліра, швейцарський франк, китайський юань, чеська крона, ізраїльський шекель і інші, більш екзотичні валюти.

Переваги обмінних пунктів над банками

Сьогодні в Україні налічується сотні обмінних пунктів, з ліцензією і без. На відміну від банків, більшість з них працює цілодобово і працює з різними валютними парами і крос-курсами. Незважаючи на незалежність і розвинену економіку, довіру громадян до національної валюти була вкрай низькою. У такій ситуації люди звикли довіряти обмінникам, які пропонували більш вигідний курс, ніж комерційні банки. Крім високого курсу obmenka має і інші плюси:

 • захист персональних даних клієнтів;
 • щоденний подовжений графік роботи;
 • відсутність паперової бюрократії і черг;
 • широка мережа філій по всіх містах.

Недовіра маріупольців до банків стала великим імпульсом для обмінних пунктів, які активно пропонували свої послуги. Якщо ж ви хочете бути впевненим у легальності обміну, тоді обирайте обмінний пункт з наявністю ліцензії НБУ, обладнаний датчиками валют і камерами спостереження, а також з великими запасами різних валют - рублів, фунтів стерлінгів, PLN, доларів США, євро, гривні та ін .

Чи можна заробити на обміні валют?

Як уже згадувалося, в Маріуполі і інших українських містах можна не тільки обміняти, купити, продати гроші, але і непогано заробити на цьому. Для цього можна використовувати різні варіанти:

 • покласти готівковий запас в банк на депозит. Цей пасивний заробіток дасть ефект при великих сумах. Якщо у вас вже є рахунок в банку, то вам потрібно просто віддати певну грошову суму в банк і одержувати свій відсоток;
 • торгівля на фінансових біржах. На сьогоднішній день цей метод користується попитом як серед досвідчених трейдерів, так і у новачків;
 • самостійний аналіз ринку. Даний метод є простим і дієвим, проте він займає багато часу і сил, до того ж, очікуваний результат не завжди може бути успішним.

Кожен може займатися торгами і заробітками на фінансовому ринку самостійно або звернутися до професіоналів. Зараз існує безліч спеціалізованих компаній, які пропонують свої послуги. Однак варто вибирати фахівців уважно, так як деякі з них можуть виявитися аферистами. У даних цілях варто звернути увагу на обмінні пункти.

Сьогодні в Україні функціонують численні пункти обміну валют, які працюють з різними валютами світу. Великою мережею філій по всій країні володіє компанія КІТ Груп. Її офіси знаходяться не тільки в Маріуполі, але і в таких містах, як Миколаїв, Кривий Ріг, Харків, Вінниця, Дніпро, Луцьк, Івано-Франківськ. У великих обласних центрах особливо розвинений фінансовий сектор, тому купити і продати валюту з роздрібного і оптового курсу тут не складе труднощів. Кожна obmenka Kit Group має в своєму арсеналі великі резерви популярних валют у світі.

Переваги компанії Kit Group

Дана obmenka функціонує на ринку України вже понад 10 років, тому має успішний досвід роботи, багато клієнтів і позитивних відгуків. Компанія має ліцензію НБУ, тому всі її угоди - легальні і безпечні. Ведення фінансової діяльності включає в себе не тільки валютообмінні операції, але і грошові перекази, калькулятор валют, Євроломбард тощо. Наприклад, в ломбарді Kit Group можна швидко і безкоштовно оцінити різні речі - від ювелірних прикрас до спортивного інвентарю, при цьому це можна зробити як в найближчому офісі компанії, так і в режимі онлайн. Досвідчені фахівці зможуть виявити справжню вартість речей, візьмуть їх на вигідних умовах і видадуть за них гроші.

На сайті обмінника можна в режимі реального часу відстежувати зміни потрібного крос-курсу, порівнювати динаміку валютних пар за поточний тиждень, дізнаватися новини валютного ринку. Мобільна версія сайту також зручна і інформативна, завдяки їй можна дізнатися поточні курси валют, зв'язатися з менеджерами компанії, забронювати курс, використовувати конвертер валют, підписатися на новини.

Причини звернутися в обмінник Kit Group

Наша компанія має вагомі переваги над банками і чорним ринком. Наприклад, якщо ви хочете отримати кредит в банку, то вам доведеться зібрати багато документів і довідок, пред'явити документ, що засвідчує особу, прочекати кілька годин, а то й днів в черзі і при цьому є ризик отримати відмову. У КІТ Груп всі ці операції проходять значно простіше і швидше. Ви можете скористатися послугами нашого ломбарду і вже за 30 хвилин отримати на руки бажану суму. Невеликий відсоток і гнучкі умови контракту дозволяють достроково погасити кредит і забрати свою закладену річ. Всі умови співпраці - відкриті і прозорі, вони прописуються в договорі.

Обмін валют Mariupol проводиться без подвійної конвертації, особливо якщо вас цікавить крос-курс. Це дозволить вигідно обміняти гривню або RUB на юань або єну без залучення долара. Якщо в найближчому обміннику не виявилося необхідної суми, то компанія організовує доставку до найближчої філії за бажанням клієнта. Відділення обмінників є у всіх регіонах нашої країни, тому ви без зусиль зможете зробити обмін в будь-якій області.

До головних переваг компанії КІТ Груп відносяться:

 • максимальна безпека. Всі фінансові операції у нас захищені законом, до того ж, ризик отримання фальшивої валюти становить 0%. Всі каси обмінників оснащені сучасним обладнанням, що оцінює справжність валюти;
 • конфіденційність. Для здійснення грошових операцій не потрібно пред'являти паспорт, тому інформація про операції з обміну валют залишається анонімною і недоступною для третіх осіб;
 • бронювання курсу. У КІТ Груп є унікальна опція - "заморозка" курсу. Це зручно для тих, хто хоче забронювати суму за бажаним курсом в найближчому обмінному пункті. Для цього необхідно створити відповідну заявку і з'явитися в касу;
 • можливість обміну як по роздрібному, так і по оптовому курсу;
 • всі касові кабінки - непрозорі і вміщають тільки 1 клієнта, біля них є камери стеження, які забезпечують безпеку клієнта і його дій, пов'язаних з грошима;
 • додаткові послуги. Ми приймаємо старі купюри, проводимо інкасацію клієнта при необхідності.

Наша обмінка в Маріуполі працює щодня без перерви та вихідних, сайт працює цілодобово. Там в будь-який час можна задати питання менеджеру, залишити заявку на обмін, підписатися на розсилку новин. Авторизація на ресурсі Kit Group не обов'язкова, однак вона дозволяє відстежувати статус проведених угод, отримувати свіжі оновлення курсів, пропозиції про знижки. Зручний візуальний графік зміни курсів допомагає наочно слідкувати за зростанням або падінням тієї чи іншої валютної пари. Зв'язатися з менеджерами нашої компанії можна в режимі онлайн або по телефону. Стежити за нашими новинами можна, підписавшись на розсилку новин або Telegram-канал.

Часті питання F.A.Q.

А у вас точно актуальний курс?

Курси на сайті оновлюються в режимі реального часу і завжди вигідніше роздрібних в відділенні. Зробіть заявку на пробний обмін - і переконайтеся в цьому самі.

Як зафіксувати курс?

Щоб зафіксувати курс і суму на 1 годину, просто залиште заявку на сайті в 2 кліка. Або зателефонуйте в наш call-центр, і оператор забронює для вас курс.

Від якої суми діє опт?

Ми прагнемо зробити вигідні курси максимально доступними. Тому ви можете скористатися оптовими умовами при обміні всього від 500 $ (або еквівалент потрібної валюти).

Чи можна вам довіряти?

10 років роботи в 25 містах України, 350 співробітників і більше 6000 активних клієнтів дозволяють нам сподіватися на вашу довіру. Втім, краще переконайтесь у перевагах роботи з нами особисто - просто залиште заявку на пробний обмін прямо зараз.