Курс євро до гривні в Маріуполі на сьогодні

EUR/UAH
 •  

В останні кілька років популярність євровалюти на території України істотно зросла. Фінексперт називають основною причиною збільшення обороту європейських банкнот в нашій країні введення безвізового режиму. Українці активно використовують цю унікальну можливість для подорожей і додаткового заробітку, тому їх все більше цікавить курс євро на сьогодні і загальні тенденції на валютному ринку. Щоб навчитися визначати момент, коли вигідно міняти гроші, бажано ознайомитися з базовими законами формування котирувань

Фактори, що впливають на нестабільність курсу євро до гривні

Причин і передумов, які впливають на вартість національної грошової одиниці, виражену в європейській, досить багато. Потрібно бути дипломованим фінансистом, щоб професійно розбиратися в процесі формування курсу гривня євро, але обивателям досить знати основні фактори-подразники. Девальвацію держзнаків провокують:

 • готівкова і безготівкова емісія, яка не має під собою базису з реальних економічних показників;
 • дестабілізація внутрішньої суспільно-політичної ситуації, що робить інвестиційний ринок непередбачуваним;
 • валютні інтервенції, що ослабляють курс євро до гривні в банках і обмінниках;
 • відтік іноземної валюти за рахунок збільшення імпорту;
 • висока залежність економіки від зовнішніх джерел сировини;
 • зростання національного доходу, при якому збільшується імпорт, а отже, змінюється курс євро до гривні в обмінниках за рахунок підвищення попиту на інвалюту;
 • залученість країни в війну, наявність внутрішніх збройних конфліктів, природних катаклізмів або стихійних лих.

Фактори, які зміцнюють курс гривня-євро

Зміцненню українських грошових одиниць сприяє стабільна політико-соціальна обстановка і сприятливий інвестиційний клімат, який досягається за рахунок високого рівня економрозвитку, зростання обсягів виробництва і ВВП. Також курс євро до гривні на сьогодні залежить від обсягів міжнародних взаєморозрахунків в нацвалюті, переважання на ринку експорту над імпортом і активності України на фондових біржах.

Як позитивно, так і негативно на котируваннях eur to uah і uah to eur позначаються такі фактори:

 • діяльність страхових, пенсійних та інших фондів;
 • порушення паритету купівельної спроможності;
 • тип держрегулювання і політика НБУ;
 • зміни в законодавчих і нормативно-правових документах, що стосуються місцевих великих виробників і міжнародних інвесторів;
 • сезонний або ситуативний дисбаланс попиту і пропозиції.

Де можливо перевести євро в гривні?

Теоретично перевести євро в гривні можливо в офіційних структурах і у приватних осіб. Під першими маються на увазі банки і сертифіковані обмінники, а під другим варіантом - спекулянти. Слід зазначити, що фіндіятельність, яка проводиться без відповідної ліцензії, суперечить чинному законодавству і карається штрафними санкціями, тому звертатися до валютних перекупникам не варто. Навіть якщо курс євро чорний ринок пропонує досить привабливий, то завжди існує ризик стати жертвою шахраїв.

Безпечно здійснити конвертацію можна тільки в банківських і обмінних фінорганізаціях. Однак в банку можна зіткнутися з відсутністю або недостатньою кількістю запитуваних купюр в касі, а також з вимогою пред'являти паспорт перед обміном євро в гривні або необхідністю підписувати будь-які додаткові папери. Всіх цих неприємних сюрпризів і бюрократичних зволікань можна уникнути, якщо відразу звернутися в ліцензовану обмінку.

Як обміняти за хорошим курсом євро в Маріуполі?

Щоб зробити вигідну і конфіденційну конвертацію, рекомендуємо відвідати наш обмінник, оскільки ми завжди показуємо актуальний курс євро в Маріуполі і не дозволяємо собі штучно маніпулювати ним в періоди підвищеного попиту. Ми працюємо законно і прозоро, маємо розвинену мережу офісів-представництв в Донецькій та інших областях. Піклуючись про свою репутацію і прагнучи зробити кожного нового клієнта постійним, ми надаємо широкий спектр послуг та пропонуємо максимально вигідні умови обміну.

Додатковим нашою перевагою є наявність двомовного сайту. Там можна відстежити котирування і тенденції співвідношення євро до гривні, а також замовити персональне повідомлення, яке моментально надійде на електронну пошту при зміні ситуації. Крім цього на нашій online-сторінці можна заздалегідь прорахувати суму, одержувану на руки після конвертації, і попередньо замовити в найближчому відділенні необхідну суму. Адреса, контактні засоби зв'язку і графік роботи цієї філії знаходяться у відкритому доступі на веб-сайті.