Курс євро до долару в Маріуполі на сьогодні

EUR/USD
 •  

Той, хто не перший день в темі покупки і продажу валют, знає, як іноді непросто провести вигідний обмін. Щоб не втратити кошти, доводиться відстежувати зміни офіційного курсу. Крім того, щодня моніторити пропозиції безлічі обмінників. Не всі з них пропонують прямий обмін євро / долар на привабливих умовах. Особливо складно вибрати пункт обміну, якщо ви перебуваєте не в столиці. За допомогою нашого маріупольського офісу ви можете провести операції з різними валютними парами. Максимально вигідний крос-курс євро до долара, надійність і інформаційна доступність - це лише деякі переваги нашого пункту, тому нас вибирають, щоб провести обмін євро на долари жителі Маріуполя і гості міста.

Коли потрібен обмін євро на долари?

На відміну від радянських часів зараз в Україні можна вільно купувати і продавати іноземну валюту в будь-яких обсягах. Деякі користуються такими можливостями, щоб заробити. Дочекавшись потрібного моменту, коли курс євро до долара буде найбільш привабливим, необхідно звернутися в обмінник. Однак щоб не втратити заощадження, слід ретельно вивчити закони фінансового ринку, мати досвід і зв'язки в цій сфері.

Не тільки професійні валютні гравці, але і прості люди вдаються до послуг обмінних пунктів. Їм може знадобитися перевести євро в долари після поїздки за кордон. Американські грошові знаки вважаються найстійкішою і затребуваною валютою в світі, тому багато українців зберігають в них заощадження. Коли співвідношення долара до євро стає вигідним, приходить час обміняти європейські грошові одиниці на американські.

Якщо ви використовуєте банківський рахунок або електронний гаманець, то вам підійде онлайн-обмінник. За готівкою слід звернутися в реальний пункт. Головне завдання - підібрати пропонує оптимальний курс євро до долара на сьогодні, викликає довіру і гарантує безпеку.

Як вибрати пункт для обміну євро на долари в Маріуполі?

Провести обмін євро на долари можна в будь-якому з десятків обмінних пунктів, які працюють в місті. Щоб зрозуміти, чи підходить вам той чи інший з них, перевірте його на відповідність наступним вимогам.

 1. Прямий обмін долара на євро і назад.

  Тільки при наявності такої послуги пропонується оптимальний курс конвертації. Часто здійснюється купівля EUR за гривні з подальшим продажем доларових купюр. Це загрожує зростанням комісійних, а значить і фінансовими втратами клієнта.

 2. Легальність.

  Не варто поспішати в обмінник, що пропонує привабливий крос-курс євро / долар: «чорний ринок» валют включає безліч місць, звертатися в які не варто відразу з кількох причин. З етичної точки зору, погоджуючись на проведення операцій, ви стаєте співучасником злочину. У плані безпеки ніхто не може гарантувати, що ви не станете володарем фальшивок або жертвою пограбування, тому слід перевірити дані державної реєстрації обмінної організації, перш ніж віддавати свої «кровні».

 3. Досвід роботи.

  Зараз щодня відкриваються нові обмінники. Сказати однозначно, як вони ведуть справи, наскільки чесні з клієнтами, не стягують чи прихованих комісій, поки неможливо. Більшу довіру викликають обмінні пункти, що існують на ринку не один рік. Адже якщо організація працює, значить, у неї є прибуток, а отже - клієнти.

За перерахованими параметрами наш обмінник підходить тим, хто хоче перетворити євро в долари швидко і без зайвих витрат. Розглянемо, що ми пропонуємо для більш комфортного проведення валютних операцій.

Як швидко і вигідно перевести долари в євро і назад у нас?

Мы работаем не первый год. Чтобы облегчить процесс валютных операций, мы активно розвиваємо сайт. Він містить повну інформацію про валютах. Курс, за яким можна продати і купити євро за долари, змінюється в режимі реального часу. Якщо вам незручно часто заходити на сайт, залиште адресу електронної пошти і замовте розсилку в блоці «Повідомити мене». На e-mail ми будемо повідомляти про останні зміни.

Щоб перевести долари в євро або навпаки з найбільшою вигодою, оформите попередню заявку на сайті:

 • натисніть кнопку «Створити заявку»;
 • виберіть пару для обміну: EUR to USD или USD to EUR, і заповніть усі поля.

Ви відразу побачите курс, зафіксований на годину. Ви будете захищені від зміни конвертаційних умов, поки дістанетеся до офісу, щоб отримати готівку. Адреса каси в Маріуполі невідомий в розділі «Контакти обмінки». Вагомим нашим плюсом є довгий робочий день, включаючи вихідні. Ви просто вибираєте зручний момент для проведення фінансових операцій.

Важливою перевагою є гарантія безпеки, згідно з якою конфіденційна інформація не підлягає несанкціонованої передачі.