Курс фунта до гривні в Маріуполі на сьогодні

GBP/UAH
  •  

Англійська валюта залишається однією з найстабільніших в світі, що робить її привабливою для інвестування і тривалого зберігання активів. Але незважаючи на це, GBP мало поширений в Україні, особливо в східній її частині, тому жителям Маріуполя часто важко купити фунти, та ще й за вигідною ціною. У таких випадках багато нужденних звертаються за допомогою в компанію «КИТ Group». За роки роботи ми накопичили солідні резерви, що дозволяють нам виконувати заявки на валютний обмін в мінімальні терміни.

Як зробити обмін валют по курсу фунта стерлінга до гривні в Маріуполі?

Для проведення обмінної операції ви можете безпосередньо прийти в офіс компанії або попередньо залишити заявку за телефоном. Другий спосіб зручний тим, що клієнт заздалегідь перевіряє наявність необхідної суми на нашому балансі і резервує її за поточним курсом. Після спілкування з оператором досить просто вказати орієнтовний час візиту. Якщо у вас не вийде забрати гроші протягом дня, ви можете обміняти фунти в гривні в будь-який інший зручний день.

Для клієнтів, яких не влаштовують поточні котирування, ми пропонуємо два корисних інструмента:

  • Динаміка курсу. На сайті обмінного сервісу виводиться графік руху ціни на англійську і українську валюту. На свій розсуд клієнт задає зміну вартості за поточний день або останній тиждень. За допомогою цієї функції покупець зможе проаналізувати тенденції і підібрати найбільш зручний момент для виконання транзакції. Система пропонує поставити котирування на покупку і продаж валют. Відомості з валютного ринку оновлюються в режимі реального часу;
  • Повідомити мене. Тепер вам не потрібно контролювати курс фунта до гривні. Маріуполь, а точніше наш сервіс, пропонує інноваційне рішення - оповіщення про підвищення або зниження вартості валюти до заданої позначки. Як тільки показник буде встановлений на заданому значенні, на електронну пошту клієнта прийде повідомлення. Після повідомлення ви можете відразу подати заявку на обмінну операцію і укласти угоду на найвигідніших умовах.

Чи безпечно міняти валюту в нашому сервісі?

При зверненні в компанію «КИТ Group» ви можете не хвилюватися за свої заощадження, тому що у нас курс валют фунт до гривні і в зворотному напрямку є прозорим, не містить прихованих комісій.

Передача готівки відбувається в нашому офісі, його адреса вказана в установчих документах. Перед виконанням угоди ми перевіряємо гроші на справжність в присутності клієнта. При необхідності замовник може скористатися своєю ультрафіолетовою лампою.

За запитом клієнтів компанія «КІТ Group» надає дозвільну документацію на ведення діяльності з конвертації валют. Всі дані про наших покупців зберігаються в суворій секретності і не передаються третім особам. Для більшої безпеки ми можемо передати грошові кошти в приміщенні без відеоспостереження.

Якщо вам потрібно терміново перевести фунти в гривні або назад, ми завжди до ваших послуг. Наша організація приймає заявки цілодобово і працює щодня, включаючи вихідні та святкові дні. Завдяки зручному розташуванню офісу (вулиця Проспект Миру) клієнтам не складе труднощів прийти за грошима під час обідньої перерви, по дорозі на роботу або додому.

Чому обмін по курсу англійського фунта до гривні наскільки популярний?

У нас часто запитують курс гривні до фунта в Маріуполі і проводять обмінні операції. Крім стабільності і високої затребуванності, англійська валюта має ще кілька особливостей:

  • GBP залишився національною валютою Об'єднаного Королівства навіть після входження до складу Європейського Союзу;
  • англійські гроші увійшли в обіг в 1694 році;
  • назва валюти походить з німецької мови і має латинське коріння (в «pondo» раніше вимірювали вагу);
  • до кінця XIX століття pound був найсильнішою валютою світу, але після Другої Світової війни трохи знецінився і опустився на третє місце (що є непоганим показником, якщо враховувати нанесений Великобританії збиток).

Багаті багатовікові традиції і постійна стабільність валюти говорять про правильні рішення британського уряду. Тому якщо ви хочете забезпечити надійне зберігання заощаджень, рекомендуємо подивитися курс фунта стерлінга (GBP to UAH) і зробити обмін в найзручніший момент. Якщо вам потрібно виїхати в інше місто і мати в наявності грошові кошти, ми переадресуємо заявку в потрібний населений пункт. Мережа компанії «КИТ Group» охоплює більше 15 обласних центрів з усіх частин України - від Харкова до Ужгорода, від Сум до Запоріжжя.

При виникненні питань звертайтеся за допомогою в техпідтримку.