Курс польського злотого до гривні в Маріуполі на сьогодні

PLN/UAH
  •  

Завдяки активному зміцненню економічних і соціально-культурних зв'язків з Польщею курс злотих до гривні і в зворотному порядку є одним з найпопулярніших запитів на українському інтернет-просторі, і це не дивлячись на велику присутність обмінних пунктів. Клієнти довіряють тільки тим сервісам, які мають свій офіс і всю необхідну дозвільну документацію. Цим вимогам відповідає компанія «КІТ Group». Ми цілодобово приймаємо заявки і надаємо кошти щодня, в т.ч. у вихідні та святкові дні. Перш ніж передати валюту клієнту, банкноти перевіряються на ультрафіолетовій лампі нашого сервісу або клієнта. Максимальна сума обмежується тільки нашими резервами, які мають великі обсяги завдяки багаторічній роботі і хорошій репутації на ринку.

Як вигідно купити злоті в Маріуполі?

Щоб купити злоті в Маріуполі за найвигіднішою ціною, враховуйте наступні закономірності валютного ринку:

  • Сезонність. На період з кінця травня до початку вересня припадає найбільший обсяг експорту сільгосппродукції. Польща є одним з найбільших покупців українських товарів сільськогосподарського призначення, що дозволяє нашій країні отримувати більшу валютну виручку. Ближче до зими гривня слабшає, якщо НБУ не вдається до політики штучного підтримування національної валюти;
  • Політична обстановка. Котирування сильно залежать від змін в політичному житті будь-якої країни. Що стосується України, побоювання критиків не підтвердилися. Після президентських і парламентських виборів курс злотого до гривні на сьогодні практично не змінився. Навпаки, за останній час українська валюта виграла у польської 30-50 копійок. Цей факт говорить про високу довіру до нової влади представників бізнесу, зарубіжних інвесторів і українського суспільства. Передбачити валютні котирування напередодні і перший час після виборів - дуже складно, тому великі суми валюти краще обмінювати завчасно або через тривалий час після важливих політичних подій;
  • Святкові періоди. У період свят і відпусток багато трудових мігрантів повертаються з Польщі в Україну, щоб відпочити і побачити родичів. Тим самим заробітчани привозять польську готівку і підвищують обсяги валютних резервів. Якщо мігрантам потрібно перевести злоті в гривні (PLN to UAH), то туристи і студенти проводять обмін в зворотному порядку. Завдяки такому руху грошових коштів на валютному ринку дотримується баланс.

Додаткові інструменти для вигідного обміну

Для більш точного прогнозу котирувань на найближчий час компанія «КІТ Group» розробила дві допоміжні опції:

  1. Динаміка курсу - ця функція дозволяє відстежити рух цін на валюту за останній день або тиждень. Так можна виявити закономірності фінансового ринку і визначити оптимальний період для проведення обмінної операції. Інформація подається у вигляді простого графіка.
  2. Повідомлення про зміну ціни. Якщо вас не влаштовує поточний курс польського злотого до гривні (або навпаки), ви зможете пізніше виконати операцію на більш вигідних умовах. Обмінний сервіс відправить оповіщення, як тільки котирування піднімуться або опустяться до заданого значення.

Ці інструменти доступні кожному відвідувачеві сайту безкоштовно. Для використання функцій не обов'язково проходити реєстрацію.

Як зробити обмін по курсу гривні до злотого?

Для проведення валютної операції зв'яжіться з нашим оператором зручним для вас способом. Повідомте напрямок обміну і необхідну суму. Якщо наші резерви дозволяють виконати транзакцію, ми запропонуємо забрати гроші в офісі протягом дня або на наступний день. Наш офіс знаходиться на Проспекті Миру 66, тому кожному клієнту зручно буде завершити угоду:

  • перед або після роботи;
  • під час обідньої перерви;
  • у вихідний день.

При необхідності наш представник може приїхати до вас в офіс або до будинку після узгодження точного часу зустрічі.

У нашому сервісі курс гривні до злотого і навпаки є прозорим, не містить прихованих комісій і додаткових платежів. Ви можете особисто переконатися в цьому, якщо вважаєте за остаточну суму платежу на підставі показників, що відображаються на офіційному сайті. Всі відомості про клієнтів і виконувані транзакції зберігаються в суворій таємниці.

Більшість обмінних операцій проводяться через готівку. Якщо у вас немає готівки, то в якості альтернативи пропонуємо перевести грошові кошти на банківську карту або гаманець однієї з електронних платіжних систем.

Дізнатися відповіді на інші питання, що стосуються обміну і курсу валют злотого до гривні, можна на нашому сайті. Якщо у вас виникнуть труднощі або додаткові питання, звертайтеся в техпідтримку по вказаному телефону.