Курс рубля до гривні в Маріуполі на сьогодні

RUB/UAH
 •  

Незважаючи на складні зовнішньополітичні відносини між Україною і Російською Федерацією, грошові одиниці останньої залишаються в трійці інвалют, які українці найчастіше конвертують. Безумовно, курс рубля до гривні на сьогодні цікавий більше жителям областей, що межують з Росією. Але і для українців, які проживають на решті території, це питання також актуальне. Пояснюється такий стан речей збільшенням числа українських гастарбайтерів в РФ, збереженням міждержавних торгових зв'язків і тісних, переважно, родинних контактів громадян обох країн.

Від чого залежить курс гривні до рубля?

Вартість грошових одиниць однієї країни, виражена в держзнаку інший, нестабільна і залежить від безлічі нюансів. До основних структурних факторів, що впливають на курс рубля до гривні в обмінниках, відносяться наступні:

 • зміни конкурентоспроможності вироблених товарів на світовому ринку;
 • платіжний баланс;
 • розмір процентних ставок;
 • політика держрегулювання курсу гривні до рубля, прийнята урядом і втілюється Нацбанком;
 • емісія, інфляція і купівельна спроможність населення;
 • ступінь відкритості економіки і її показники;
 • довіра до валюти на міжнародній арені і всередині держави.

Крім цього, існують кон'юнктурні подразники, які дестабілізують курс рубля до гривні і викликають його коливання. До них відносяться, наприклад, циклічність фінансової активності в країні, діяльність валютних ринків, кількість спекулятивних операцій, точність фінансових прогнозів. Також на курс гривня рубль впливає суспільно-політична ситуація, будь-якого роду кризи, залученість держави в війни, наявність внутрішніх збройних конфліктів або стихійні лиха.

Де дізнатися актуальний курс рубля до гривні?

Побачити точний курс рубля до гривні, який встановив НБУ на певну дату, можна на офіційному сайті Нацбанку. Котирування на сторінці оновлюються кілька разів на день в залежності від стану фінансового ринку. Але ці дані можуть трохи відрізнятися від тих, за якими банки і обмінки здійснюють фактичну конвертацію RUB to UAH і UAH to RUB. Це відбувається тому, що деякі фінустанови закладають в котирування комісійний збір. Щоб точно знати, яка сума буде отримана, потрібно звертатися саме в ту, структуру, в якій планується здійснювати обмін гривні на рублі або на іншу популярну іноземну валюту.

Де можна обміняти рублі на гривні?

Теоретично конвертувати гроші можна в банку, обмінному пункті або у приватних осіб - перекупників. Останній варіант не варто навіть розглядати, оскільки в нашій країні здійснення фінансової діяльності і фіноперацій без відповідної ліцензії заборонено законом. По-друге, при зверненні до спекулянтам, навіть якщо курс рубля на чорному ринку є досить привабливим, занадто високий ризик стати жертвою шахраїв. Залишаються два перших способи, які мають свої плюси і мінуси.

Звертаючись в банківську структуру, можливо зіткнутися з відсутністю або недоліком російських грошей в касі, різними обмеженнями, а також з вимогою пред'являти документи. Але зате можна не хвилюватися про справжність купюр і не переживати, що курс рубля в Маріуполі відрізняється від офіційно встановленого.

З обмінними пунктами певних труднощів зазвичай не виникає, але при цьому існує інша небезпека - висока ймовірність наштовхнутися на фірму-одноденку з сумнівною репутацією. Щоб цього уникнути, слід перед тим, як перевести рублі в гривні в будь-якому обміннику, оцінити, чи відповідає його робота ряду принципів, які говорять про його надійності.

Важливі критерії оцінки

Про те, що в обміннику можна безпечно провести обмін гривні на рублі, кажуть такі факти:

 • достатній стаж роботи і наявність позитивних клієнтських відгуків;
 • наличие в открытом доступе юридических разрешающих документов;
 • широкий спектр послуг;
 • своєчасне оновлення курсу рубля до гривні і котирувань інших валютних пар;
 • поширена мережа філій в масштабах одного міста і всієї країни;
 • гарантії конфіденційності угод і захисту персональних даних.

Як безпечно і швидко купити рублі в Маріуполі?

Щоб поміняти валюту, необхідно знайти ліцензований обмінник, що пропонує привабливий курс рубля до гривні в Маріуполі, через Інтернет. При відсутності доступу до Мережі, доведеться відвідувати кілька фізичних відділень для порівняння даних. Уникнути цього можна, якщо звернутися до нас, оскільки діяльність наших офісів відповідає всім вищевказаним критеріям. До того ж, у нас є сайт, де можливо відстежувати зміни котирувань, прораховувати точну суму готівки, яку одержують на руки після конвертації рублів в гривні, за допомогою онлайн-калькулятора. Тут же можна легко знайти адресу і графік роботи найближчого філії. Більш того, на online-сторінці доступний попереднє замовлення потрібної кількості грошей, завдяки якому час, витрачений на здійснення фіноперації, скорочується до мінімуму.